Operator frezarki CNC

Kariera w SATEL

Dział Narzędziowni poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. FREZER/01/2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa frezarki CNC,
  • Przygotowywanie programów sterujących pracą frezarki CNC,
  • Sprawdzanie jakości i zgodności z dokumentacją wykonywanych części i podzespołów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne, preferowany kierunek obróbka skrawaniem,
  • Znajomość obsługi frezarki CNC,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się warsztatowymi narzędziami pomiarowymi jak suwmiarka i śruba mikrometryczna,
  • Znajomość sterowanie Heidenhain iTNC530 oraz doświadczenie w pracy w narzędziowni będą dodatkowymi atutami,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy między innymi:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Kartę sportową
Opiekę medyczną
Umowę o pracę
Grupowe ubezpieczenie
Nowoczesne środowisko pracy
Biuro przy stacji PKM
Własny parking
Prezenty urodzinowe i świąteczne
Elastyczne godziny pracy
Swobodny dress code
Po dołączeniu do naszego zespołu weźmiesz udział w cyklu szkoleń, a Twój Opiekun wprowadzi Cię w zadania i będzie wspierał przez początkowy okres pracy!

Informacje o zespole:

Wszystkie elementy mechaniczne do urządzeń SATEL powstają Dziale Narzędziowni. Opracowujemy i wykonujemy także narzędzia do produkcji tych elementów – przede wszystkim formy wtryskowe wykorzystywane w Dziale Wtryskowni. Prace projektowe odbywają się w zintegrowanym środowisku CAD/CAM w programie Siemens NX, z kolei narzędzia produkowane są przy wykorzystaniu nowoczesnych, sterowanych numerycznie obrabiarek.

Więcej informacji o SATEL sp. z o.o. oraz o procesie rekrutacji znajdziesz tu: https://www.satel.pl/firma/kariera/klauzula-informacyjna/
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadsyłanych aplikacji.